Hlavní stránka > Tréninky > ABS tábor s Bárou a Julkou - srpen Hadinka

ABS tábor s Bárou a Julkou - srpen Hadinka Tábor

Přihlašování přednostně pro členy ABS tréninkového KLUBu (tzn. lidi, kteří mají roční členství viz https://www.abstrenink.online/o-abs-treninku/ ).

Termín:

27.8.2022 (sobota) - 2.9.2022 (pátek)

Trenérky:

Bára Sajdoková (Psí škola ABS) - agility, hoopers, posilování ,rally obedience. Bára je několikanásobný Mistr ČR v agility, vícemistr ČR v noseworku, všestranný trenér.

Júlia Bukovinská (Koira) - obedience, nosework. Julka je úspěšná závodnice a reprezentantka ČR na MS v obedienci, všestranná trenérka a rozhodčí noseworku.

Cena:

6 500,-/cvičící tým pro členy ABS tréninkového KLUBu

6 800,-/cvičící tým ostatní

V ceně je:

* 1 cvičící místo (6 tréninkových dní), vždy 2x denně (celkem 12 tréninků)

* pronájem kuchyně a tréninkových prostor

* ubytování v pokoji při počtu min 2 osob - 6 nocí

* jeden ubytovaný pes na pokoji

POZOR!!! Cena je BEZ STRAVY! Stravování budeme řešit s přihlášenými účastníky během července (kdo se bude chtít stravovat sám nebo zda hromadně objednáme penzi ve vedlejší restauraci).

Pokud chcete sólo pokoj, doplatek je 900,- na pobyt. Pokud máte 2 a více psů, doplatek je 50,-/den/psa na pokoji (první pes je v ceně ubytování).

Cena za ubytování NEZAHRNUJE spotřebu el. energie – účtováno po skončení pobytu! Každý pokoj má vlastní elektroměr.
Cena: = 8.- CZK za kWh

Každý účastník se hlásí jen s jedním cvičícím psem. Druhého nehlásíte, pořešíme na místě podle časových možností.

Případné necvičící doprovody & děti pořešíme zvlášť. Místa je pro všechny dost a na Hadince je krásně :-).

Více info bude v táborové FB skupině.

Platba záloh min. 50% do 10.6.2022. Nezapomeňte zadat VS dle podkladů, které vám přijdou spolu s potvrzením přihlášky. Do zprávy pro příjemce uveďte "ABS tábor 2022+své jméno".

POZOR!!! Letos bude předem dán počet tréninkových míst na vybrané sporty u každé trenérky!!!

Přehled volných/obsazených míst najdete tady - Tabulka rozpis tréninků - tam se taky zapište!

Kdo se nezapíše a na tábor se přihlásí, bude přidělen tam, kde zbyde místo :-)

V případě dotazů (pokud vám tábor proplatí zaměstnavatel) mi pište zprávu nebo email - a přihlášku neplaťte.

Barča

27.08.2022 10:00 - 02.09.2022 15:00 (So - Pá)

Ostatní semináře

Individuální cena za psa (Kč)