Jak to u nás chodí

ABS - Jak to u nás chodí

Takhle se nás často ptáte. Tady je všeobecně platná odpověď:

Jsme SOUKROMÁ psí škola. Neplatí se u nás roční poplatek ani školné.

Ročně pořádáme několik kurzů, tématických seminářů, výcvikových víkendů či táborů, organizujeme zkoušky a závody. Každá akce má své vlastní propozice, tzn. podmínky přihlášení, specifickou náplň, rozlišnou délku trvání – a v neposlední řadě různou cenu, která se odvíjí od předchozích bodů.

Podrobný popis akcí a kynologických disciplín najdete na našem webu www.psiskolaabs.cz, aktuálně vypsané termíny vždy tady na FB stránce. Pro přihlašování využíváme systém DogRes - https://psi-skola-abs.dogres.cz

Do naší pravidelné nabídky akcí patří:
  1. ŠTĚNĚCÍ ŠKOLKA aneb KURZ HODNÉ ŠTĚNĚ – kurz je otevřen především novým zájemcům se štěňátky (2 měsíce – 1 rok), kteří chtějí proniknout do tajů lidsko-psí komunikace, chtějí si nastavit funkční pravidla a potřebují, aby je jejich pes nejen respektoval, ale především jim důvěřoval a rozuměl. Otevíráme vždy na jaře a na podzim.
  2. KURZ VYCHOVANÝ PES RODINNÝ – obdoba výše uvedené štěněcí školky (tzn. je otevřen novým zájemcům), ale je připraven pro pejsky starší (1 rok a více), se kterými chce člověk začít něco dělat. Pořádáme cca 1x ročně, podle toho, jak se nasbírají zájemci.
  3. INDIVIDUÁLNÍ LEKCE pro začátečníky - zde probíráme obdobnou náplň jako ve štěněcí školce nebo v kurzu výchovy, podmínkou je absolvovat min. 3 lekce. Otevíráme kdykoliv v průběhu roku, probíhají ve všední dny dopoledne.
  4. PRAVIDELNÉ LEKCE PRO AKTIVNÍ PSÍKY – ty jsou otevřeny POUZE absolventům jedné z předchozích tří variant. Otevřeno celoročně v odpoledních i dopoledních hodinách.
  5. PRAVIDELNÉ SPORTOVNÍ TRÉNINKY – agility, hoopers, nosework, obedience – otevřeny POUZE absolventům jedné z prvních tří variant či vyjímečně nadaným pokročilým týmům. Otevřeno celoročně, v odpoledních hodinách.
  6. TÉMATICKÉ KURZY – vždy zaměřené na nějaké téma, většinou pro začátečníky – agility, nosework, hoopers, triky, apod. Otevíráme různě během roku podle toho, jak se nasbírají zájemci. Probíhají v odpoledních hodinách.
  7. TÉMATICKÉ SEMINÁŘE – jednodenní nebo víkendové – vždy zaměřené na nějaké téma, bývají rozdělené pro začátečníky a pokročilé účastníky. Otevíráme různě během roku podle zájmu. Probíhají o víkendech.
  8. INDIVIDUÁLNÍ LEKCE pro POKROČILÉ - příprava na zkoušky, závody, řešení specifických záležitostí, apod. Probíhají celoročně v dopoledních hodinách.
  9. PŘEDNÁŠKY – otevřené široké veřejnosti, vždy zaměřené na nějaké téma, pořádáme různě během roku.
  10. VÝCVIKOVÝ TÁBOR – příměstský nebo pobytový. Otevřené především stávajícím studentům.
BÝT V ABS SE VYPLATÍ!
Na akce, které nejsou primárně určeny novým zájemcům, mají NAŠI STÁLÍ STUDENTI vždy PŘEDNOSTNÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ. Tak se může stát, že některé z kurzů nebo seminářů nakonec ani nedáváme veřejně, protože se prostě naplní našimi stávajícími spokojenými studenty dřív, než zveřejníme propozice

Proč to tak máme?
ZÁLEŽÍ NÁM na tom, abychom svou práci odváděli co nejlépe. Způsob, jakým přistupujeme k tréninku, je systematický, založený na vědeckých poznatcích a praktických zkušenostech. To vyžaduje aspoň minimální pochopení ze strany studenta-člověka a proto máme kurzy či akce rozdělené zvlášť pro nové zájemce&začátečníky a zvlášť pro pokročilejší&zkušenější týmy.

Z toho důvodu pro účast na našich lekcích NESTAČÍ absolvovat štěněcí školku na jiném cvičáku, protože je potřeba, abychom si navzájem rozuměli - a to se učíme v naší štěněcí školce či na individuálních lekcích.

Jsme SOUKROMÁ psí škola. Nejsme klub ani zájmový spolek. Naši trenéři svou práci dělají na živnostenský list, samozřejmostí je, že vám za trénink vystaví vždy řádný příjmový doklad.

Není psí škola jako psí škola

SVOU PRÁCI DĚLÁME DOBŘE. Máme za sebou léta praxe a zkušeností se širokou škálou plemen i lidí :-) Neustále se vzděláváme a makáme na sobě. Pravidelně se účastníme zkoušek a závodů – a to nejen nějakých hobby kategorií v „Kotěhůlkách“, ale vrcholových mistrovských soutěží – na kontě máme opakovanou účast na MČR i MS, včetně dovezených titulů.

MÁME CO PŘEDAT a LIDÉ SE OD NÁS CHTĚJÍ UČIT. Vedeme tréninky nejen v ABS, ale na různých místech, kam si nás pozvou. Nebo si k nám jezdí pro rady a zpětnou vazbu třeba přes půl republiky. Pravidelně trénujeme nebo koučujeme on-line, a to i týmy ze zahraničí.

A nejlepší referencí jsou naši spokojení “zákazníci” a jejich hafani, kteří se k nám vždy těší a my si jejich přízně velmi vážíme

Jsme tým, jsme ABS!